| anonimus201 a întrebat:

Sal TPU m-am indragostit de o fata e cea mai frumoasa din scoala da era totul foarte frumos da am aflat ca e curva...ce sfaturi imi datii?

Răspuns Câştigător
| july00 a răspuns:

Dao dracului daca ii curva laughing

14 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Poi depin si din gura cui ai auzit!
Lumea e rea si invidioasa! din cate spui au si motive!
Eu ti-as sugera sa o cunosti mai bine, sa vorbesti cu ea si sa te convingi cu ochii tai daca e sau nu asa!

| mona a răspuns:

Nu te lua dupa gura lumii, multi spun asta din invidie si chiar daca ar fi adevarat dintr-o curva poti face femeie de casa

| doc69 a răspuns:

Ce intelegi tu prin curva? temrenul se refera la cele cei care o fac pe bani.una la mana..doi la mana... daca voi va intelegeti se poate ca sa nu mai conteze asta..nu traiesti niciodata in trecut.in plus se poate ca experienta sa o faca sa isi doreasca sa nu experimenteze..nu ai de unde sa stii...

| mentholinks a răspuns:

Intreab-o cat e tarifu.

| Oana92 a răspuns:

Si ma rog de unde ai aflat ca e curva? ai grija ca lumea vorbeste si doar ca sa nu taca...

| Exilee a răspuns:

In primul rand, ea este copila si este normal sa se indragostesca de alti baieti, intrucat se afla in perioada adolescentei, dar in niciun caz nu este curva. Te rog uita-te in DEX pentru a cauta definitia cuvantului ''curvie'', si apoi reformuleaza-ti premisele si sa tragi o concluzie.
Ma rog, daca stii ca intretine relatii sexuale cu mai multi baieti( ca asta inseamna pana la urma curvie), atunci da. Ai dreptate si cel mai bine este sa nu o bagi in seama. Pur si simplu, sa fi indiferent cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt extrem extrem de putine care arata foarte foarte bine si nu sunt curve...deci sunt sanse foarte mari sa ai dreptate!

Daca iti place sa mergi unde au fost alti 20-30+ inaintea ta...treaba ta!laughing

| SmokeyEye a răspuns:

De unde ai aflat? Mulţi spun multe despre fetele pe care nu pot să le cucerească. Dacă te iei după bârfe, nu ajungi departe. Cine ştie ce spune lumea şi despre tine. Doar dacă ai văzut-o tu la colţul străzii noaptea sau unde stau traseistele la voi în oraş, poţi să o bănui. Poate a avut mai mult de un prieten şi nu mai e virgină, la tine care e semnificaţia cuvântului curvă?
Daca te-ai îndrăgostit de ea, şi doar acum ai aflat detalii, înseamnă că doar îţi place cum arată...Nu confunda dragostea cu altceva.

| Paix a răspuns:

Bagate cu ea eu dai "Solo" si dupa aia ii dai papucii laughing ( daca e adevarar ca e curva ) n-are rost iti poate afecta charisma sau chiar caracteru. Dar de fapt alegerea ta. Multumesc

| DigiMind a răspuns:

Tine-o, poate mai inveti si altceva decat sa-ti mangai singur cuculetul big grin

| ChuckNorris42 a răspuns:

Sa-ti spargi pusculita.

| anonimus201 explică:

...e am amuzit de la prieteni ....ca e curva si cheat tin la ia ce sfaturi imi mai dati?

| anonimus201 explică:

Baieti eu am ganduri foarte serioase cu ea ...adic familie si din astea voi ce ziceti are rost?

| anonimus201 explică:

Nu stiu am aflat ca o face pe bani ce sfat imi dati?