| eddward7 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai cred acum cateva zile a fost ziua unei fete, ne- am cunoscut pe la inceputul cls a 10,(eu am vrut sa ma bag cu ea pentru ca ea imi da semne ca ma place, dar am avut ocazia si am irosito)acum regret foarte mult ca nu am folosit acea ocazie. ea s-a bagat cu altcineca cu care mai fusese, asa sa revin cu ce incepusem deci a fost ziua ei i-am luat un cadou ea sa bucurat foarte mult, dupa aia am vorbit pe mes multe lucruri, si vreau sa zic ca la un moment dat a zis ca vrea vrea se se aibe bine cu mine si ca nu vrea sa ma supar pe eabig grin dar ea e diferita de celelalte fete din liceubig grin si mereu imi acorda atentie... dar numa ca e cu baiatul ala si eu nu pot sa accept asta, va rog sa ma jutati si pe mine(ce sa fac),, dar as prefera cei cu experientawinkingmersi

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Te sfatuiesc sa astepti.Nu te baga sa desparti o pereche,nu poti stii cum e ea cu prietenul ei. Daca erai tu cu ea,ti-ar fi placut sa se bage altul? Tine doar aproape,fa-i o curte discreta, fa-o cumva sa priceapa ca daca s-ar desparti, nu ar ramane singura o secunda si...asteapta! Mult noroc!

4 răspunsuri:
| raluca18 a răspuns:

Vorbeste cu ea, spune-i ce iti doresti...ce gandesti si poate ea va vrea sa fie cu tine. succes

| gago a răspuns:

Baiete asa am patit si eu.Eu zic sa ii spui in 4 ochi fetei daca il mai iubeste pe acel baiat si indiferent de ce ar zice fata spune-i ca o iubesti si vrei sa fi cu ea si daca vrea sa se bage cu tine sa il lase pe baiatul acela :X

Multa bafta!

| eddward7 explică:

Volum vezi cum vorbesti in p***

| volum a răspuns:

Eu nu prea am experienta ca am doar 12 ani...dar am o intrebare.
Din ce am inteles eu aici ar iesi ca esti lezbi...e adevarat? sau nu am inteles eu?