| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU. Voiam sa intreb.inaintea inceperii vietii sexuale ambii parteneri trebuie sa-si faca analizele medicale daca nu vor sa se protejeze?

2 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Indiferent daca va protejati sau nu, ar fi indicat sa va faceti ambii analizele sa fiti siguri ca totul este in regula.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Analizele medicale sint utile pentru a vedea daca suferiti de ceva boli si nu costa mult, dar nu va protejeaza de o eventuala sarcina.Numai bine.