| cametome7 a întrebat:

Sall
A inceput totul asa:
Ma plimba-m pe strada cu iubita mea eu am 20 ani si ea 16
Am intamlnit niste prietene vechi de la scoala cand m-au vazut au sarit pe mine sa ma sarute chesti din astea le-am respins iar ele continuam sa ma sarute si sareau pe mine
Iubita mea suparata a plecat si nu a mai vorbit cu mine pana azi
Ce este de facut? M-am luat de fetele alea nu sunt genu sa dau in ele dar le-am spart fata de nervi dar tot ma vroiau parca si mai rau ce sa fac m-am certat cu iubita mea nu vrea sa mai ma auda ce e de facut?

16 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Ce vrei sa spui cu asta "le-am spart fata"?

| NuMaContrazice a răspuns (pentru evenso):

Buna intrebare, ce ai facut ma bruce lee, ai batut fetele? laughing Spune-i prietenei tale sa nu mai fie asa de suparacioasa, toate fetele fac la fel, am patit si eu asa...laughing

| Trolli a răspuns:

Tu crezi ce spui? Serios! Cat de prosti ne crezi?
"le-am spart fata de nervi dar tot ma vroiau", adica dupa ce le-ai batut, ca un macho man ce esti, tot te-au vrut!
Baiete, nu mai visa cu ochii deschisi.

| zurick a răspuns:

Vorbeste cu iubita ta explica-i ca nu v-ati mai vazut de mult si ca ea e singura pe care o iubesti. Vorbeste sincer cu ea, demonstreaza-i ca e singura de care esti innebunit.Cat despre acele fete nu trebuia sa reactionez violent, ci sa le spui daca te-au deranjat si sigur intelegeau situatia. Sper ca te-am ajutat.

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Pfff...lasa-ne frate cu aberatiile astea ca daca le spargeai fata erai deja la politie!
o intrebare stupida ca si restul inventiilor pe care le-ai postat in zilele anterioare!
si cand vad ca unii te mai si iau in serios...lol...:rolling on the floor

| Raiiiisa a răspuns:

Cam violentbatting eyelashes
Trebuia sa sari si tu pe elehappy

| AleXisAleXis a răspuns:

Fugi! Imi vine sa sar pe tine! Si nu vreau sa`mi spargi fata! laughing AScunde`te!

| Zeuss1smyname a răspuns:

Toate astea s-au întâmplat în metin laughing?

| cametome7 explică:

Le-am dat 2 de le curgea sange pe gura

| cametome7 explică:

Da dar problema nu e asta ci ca ea nu vrea sa vorbeasca deloc cu mine nici sa ma vadasad

| cametome7 explică:

Si crezi ca nu i-am spus?

| Anghelinei_Mihaela_Mya_1999 a răspuns:

Ma de ce ai batut fete ai facut o greseala trebuea sa-i spui iubitei tale ca alea sunt colege vechi de scoala si ca nu v-ati mai vazut de mult si gata

| Nikolac a răspuns:

In primul rind vorbeste cu iubita ta nu trage atentia la ele si straduite sa le ocolesti sau sa vorbesti serios cu ele! ceret scuze de la iubita ta si spune-i ca nu esti tu de vina si dai un buchet de flori sh un balon i love you cred ca va merge

| Stoenescu_Maria_1998 a răspuns:

Poate fetele acelea vruiau doar sa te desparta de iubita ta

| KataLige a răspuns:

Explica-i clar adevarul. fara partea cu "spart fata"

| Cristian_Panu_1991 a răspuns:

Sa inveti sa vorbesti romana analfabetule.