| YoSeByO a întrebat:

Sall lume. deci mie imi place de o fata cu care am fost impreuna. Acum ea nu stiu ce are de nu mai vrea sa fie cu mine... ii place de altcineva din scoala... ziceti-mi ce sa fac ca sa o recuceresc! va rog

2 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Daca ei ii place de altcineva nu prea mai ai ce face.crede-masad pentru ca probabil nu poate sa uite acea persoana asa repede.cred ca s-a indragostit de altcineva din vina ta ca nu i-ai acordat atentia cuvenita sau ceva de genul.incearca sa iti gasesti si tu pe altcineva.macar asa de fatada pana o uiti pe fostatongue

| YoSeByO explică:

Nu pot sa o uit