| CosCosminCosminStefan a întrebat:

Sall, imi place de o fata si chiar as vrea sa-i spun ce simt pentru ea. Ea este împreună cu altcineva de ceva vreme si nu stiu ce ar trebui sa fac, ea da ceva semne ca ma place.
Cel mai bun răspuns primește funda

5 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

Te place pe tine dar e in o relatie cu ala.
Ce te face sa crezi ca daca tu o sa fii impreuna cu tipa aia nu o sa faca fix asa si cu tine, adica sa fie ok o perioada si dupa aia sa vorbeasca cu altul si sa-i de-a semne ca il place? thinking
What comes around goes around smug

Hai sa vorbim de tipa asta si de caracterul ei naspa.
Ea sta cu ala dar te place pe tine.Nu stie ce e aia loialitatea, din moment ce sta cu ala si iti da tie semne.
Daca o relatie nu merge vorbesti cu partenerul/partenera despre asta, daca se rezolva continui relatia, daca nu pleci din ea.
E simplu.
Nu stai in relatie si faci mizerii din astea.

Ce sa faci? Ai 13 ani, ti-am intrat pe profil la celelalte intrebari puse de tine, ziceai ca iti place de profa ta de 22 si apoi inca de o tipa de 16, hmmm, s-ar putea sa te cafteasca prietenul celei de care iti place tie, eu zic sa iti vezi de treaba, dar faci cum vrei.

| CosCosminCosminStefan explică (pentru PersonajFictiv):

Sper ca te-ai prins ca e un cont la panarama si pun întrebări la mișto?

| TimmyTim a răspuns (pentru CosCosminCosminStefan):

Ne am dat și noi seama ca în spatele acestui cont e unul care vrea sa facă numai caterinca și atât
de aceea îți spun... decât sa ne enervezi pe noi dure și fa ceva folositor
nu ne mai irosii timpul

| ririsa a răspuns:

Incepi o conversatie obisnuita cu ea, vorbiti, glumiti, radeti, una alta, si la final zici ceva de genu: " uite, stiu ca esti intr-o relatie cu cineva si chiar nu vreau sa te deranjez, dar totusi vreau sa iti spun ca de ceva timp m-am atasat de tine si ai inceput sa-mi placi... stiu ca nu e okei deoarece ai o relatie cu cineva, dar totusi mi-as fi dorit sa fiu eu in locul lui... "

| LilPeep a răspuns:

Ii zici:
You know I don't give a damn what your plan right now
This is me coming at you as a man right now
Lemme freak, lemme freak, God dammit, lemme freak
Just lemme freak, please God, just lemme freak
https://www.youtube.com/watch?v=ocGiulPm3IU