| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor. Ma intreb de ce oare cand ma indragostesc de vreo fata de ce ea ori are iubit, ori ii place de altcineva? M-am saturat ca mereu sa am de suferit si sa mi se faca in ciuda... Nu sunt nici o data multumit de mine.La scoala nu prea inteleg mai nimic la matematica sau stiu eu ce, aspectul fizic mi se spune ca arat bine dar am putina burta (am fost o data gras si de atunci parca nu imi mai revin sa nu cred ca sunt gras). Am parul lung ca sa imi pot acoperi cosurile si fata ca sa pot iesi si eu macar putin in evidenta. Port si ochelari de la 3 ani am strabism sad Acum chiar sunt indragostit de o fata care seamana perfect cu mine, ca si cum am fi meniti sa fim impreuna si da stiu am doar 13 ani. Acum ca are iubit ce naiba sa fac? E cu el de ieri si nu stiu cum as putea sa o recuceresc acum ca are pe altcineva care e si din scoala ei. Eu as vrea sa ma mut la ea la scoala totusi...
As vrea sfaturi ce as putea sa fac!
P.S: Eu m-am reintalnit cu ea abia acum vreo 2 zile (o stiu de cand aveam 1 an dar de atunci nu ne-am mai intalnit) dar pur si simplu a fost dragoste la prima vedere.
Vreau sa stiu ce as putea sa fac sa o atrag pentru ca stiu ca acel baiat o va parasi pana la urma pentru ca eu il stiu pe el.
Dau Funda si scuze ca am scris atat de mult.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu merita sa te muti la ea la scoala pentru ca mai rau iti faci, mai bine ignor-o si stai linistit ca cei al tau e pus deoparte[apropo, chiar daca respectivul o va parasi, sa nu iti faci mari sperante ca va fi a ta]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai linistit.Stii cum se zice:ce-i al tau, e pus de-o parte.Inca nu a sosit momentul.

| Nicoleta_Alina_1995 a răspuns:

Dragoste la prima vederelaughing..cand la varsta de un anlaughing)inseamna ca ai o memorie excelentalaughing)

| Powerups a răspuns (pentru Nicoleta_Alina_1995):

Dragoste la prima vedere acum la 13 ani nu la 1 an laughing. Se vede ca esti foarte desteapta

| Nicoleta_Alina_1995 a răspuns (pentru Powerups):

Mai copilas du-te ma si te joaca cu masinutile si lasa dragostealaughing)...si vezi cum vb "beibiiiii"laughing)

| Powerups a răspuns (pentru Nicoleta_Alina_1995):

Dar care rasa m**** e problema ta ca ma indragostesc eu? Sa nu-mi zici ca tu la 13 ani te jucai cu barbie si faceai mancare din frunze pe afara. Eu nu am postat intrebarea ca sa iti bati tu joc. javro!

| Nicoleta_Alina_1995 a răspuns (pentru Powerups):

Off...laughing)..greu cu educatia asta.laughing))