| coadadematura a întrebat:

Sall,sunt baiat, am 15 ani si ma termin repede, in 2-3 minute.Cum pot sa ma termin mai greu?(doar ma masturbez, iubita n-am inca)

Răspuns Câştigător
| paulmicutz a răspuns:

Nu mai manca carne
baga morcovi
ardei gras
vegetale multe
miez de nuca, usturoi, lamai, leustean crud, telina, patrunjel mult crud, salata, rosii.
Trebuie sa faci o cura de dezintoxicare fara sare pentru ca iti ajunge sarea pe care o are painea in ea, eventual daca manaci putina branza gata ai luat sarea pentru o zi inteaga
Incerca sa gasesti ducleata de nuci
incerca sa mananci nuci.
cauta carti de bucate vegetariene
ca poti inlocui carnea cu soia fasole nuca
cauta NAPI
sunt un fel de artofi care contin multe vitamine si se pot manca direct asa cum ii iei din pamant ( bine inteles spalati si decojiti, au gust de miez de nuca cu morcov, o sa iti placa )

nu uita nu te atinge de nici o picatura de alool
sau tigari

NU TE ATINGE DE MANCARURI CARE CONTIN CHIMICALE
vegeta... delicat... sau alte chestii de genul acesta
sa nu pui la mancare

incerca sa citesti etichetele de la toate lucrurile pe care le bagi in gura si sa nu mananci nimic din ceea ce contive vreun fel de chimicale!

| SupMates a răspuns (pentru paulmicutz):

Parca ar avea cine stie ce boala rară cu asa reţetă?

| paulmicutz a răspuns (pentru SupMates):

Si unde e deranjul sau problema ta in aceasta postare, i-am raspuns cu un comentariu la problema lui. Simplu

4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Mai, dar tu vrei sa te masturbezi toata ziua? Daca ejaculai prea repede in cadrul unei relatii sexuale, intelegeam, nu avea timp partenera sa ajunga la orgasm, dar de ce oi fi vrand tu sa dureze mai mult masturbarea? Mana e tare, tu coordonezi ambele organe, e natural sa dureze putin.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa nu mai dai asa repede cand te masturbezi, cat mai incet posibil si sa te gandesti la altceva decat la sex.