| anonim_4396 a întrebat:

am mare nevoie de ajutor! Deci mai demult vam rugat sa ma ajutati cu ceva.era ceva de genu:imi place de un baiat cu un an mai mik ca mine bla bla bla apoi am spus ca cel mai bun prieten a lui ma inebuneste cu mesaje... ei bine mi-a spus ca ma place de nenumarate ori chiar si acum cu 2 min in urma mi-a spus. da eu nu-l plac pe el.Imi spuneti va rog cum i-as putea spune ca nu-l plac da intr-un mod mai frumos? sa nu doara cind ii spun...eu vreau sa raminem in continuare prieteni buni nu vreau sa fim impreuna.Si nu stiu cum sa-i spun ca doar nu am sa-i spun EU NU TE PLAC DA IL PLAC PE CEL MAI BUN PRIETEN AL TAU!

HELP ME

fundita

3 răspunsuri:
| DizzyXD a răspuns:

Spune-i ca esti indragostita de altcineva si nu poti

| MioaraParalescu a răspuns:

E complicat, daca ii place de tine cu adevarat probabil se va supara cand va auzi ca nu simti acelasi lucru pentru. el. Spune-i ca iti place de alt baiat si ca vreti sa fiti doar prieteni(amici). Asta e una din scuzele standart ale fetelorlaughing

| annnamarya a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Pai nu-i pot spune ca imi place de cel mai bun prieten al lui