| annnamarya a întrebat:

am mare nevoie de ajutor! Deci mai demult vam rugat sa ma ajutati cu ceva.era ceva de genu:imi place de un baiat cu un an mai mik ca mine bla bla bla apoi am spus ca cel mai bun prieten a lui ma inebuneste cu mesaje... ei bine mi-a spus ca ma place de nenumarate ori chiar si acum cu 2 min in urma mi-a spus. da eu nu-l plac pe el.Imi spuneti va rog cum i-as putea spune ca nu-l plac da intr-un mod mai frumos? sa nu doara cind ii spun...eu vreau sa raminem in continuare prieteni buni nu vreau sa fim impreuna.Si nu stiu cum sa-i spun ca doar nu am sa-i spun EU NU TE PLAC DA IL PLAC PE CEL MAI BUN PRIETEN AL TAU!

va rog ajutati-ma
fundita8-)

1 răspuns:
| Saammyyy a răspuns:

Pai.spune-i ca "tu esti prea bun prieten ca sa fim ceva mai mult, apoi sa ne certam..."(ceva de genu) zii ca tii la el ca la un frate big grin