| annnamarya a întrebat:

am mare nevoie de ajutor! Deci mai demult vam rugat sa ma ajutati cu ceva.era ceva de genu:imi place de un baiat cu un an mai mik ca mine bla bla bla apoi am spus ca cel mai bun prieten a lui ma inebuneste cu mesaje... ei bine mi-a spus ca ma place de nenumarate ori chiar si acum cu 2 min in urma mi-a spus. da eu nu-l plac pe el.Imi spuneti va rog cum i-as putea spune ca nu-l plac da intr-un mod mai frumos? sa nu doara cind ii spun...eu vreau sa raminem in continuare prieteni buni nu vreau sa fim impreuna.Si nu stiu cum sa-i spun ca doar nu am sa-i spun EU NU TE PLAC DA IL PLAC PE CEL MAI BUN PRIETEN AL TAU!

va rog ajutati-ma

fundita 8-)

Răspuns Câştigător
| RBebelusha a răspuns:

Buna! Poti sa ii spui ceva de genu:"uite iti multumesc ca ma simpatizezi, iti multumesc pentru mesajele frumoase,dar senitimentele nu sunt reciproce, sentimentele mele sunt diferite,sunt de prietenie, amicitie, doar atat. Vreau sa fiu sincera cu tine si nu as vrea sa iti dau sperante sau daca as putea sa te rog sa nu mai contiui cu mesajele acestea ca iti faci rau, mi-ar placea sa ramanem amici si prieteni ca pana acum, nu mi-ar placea mi-as dori, motivul pentru care nu avem acelasi sentimente este ca il plac pe cel mai bun prieten al tau, stiu ca e dureros dar prefer sa fiu sincera si sper sa ma intelegi nu vreau sa ne stricam relatie de prietenie din cauza asta, asa ca intelege-ma"
Sper sa iti placa si sa poti sa ii spui asta, anunt-ma ce ai rezolvat si mai ales cum a iesitwinking