| AresLusitani a întrebat:

am o intrebare: ati folosit vreodata un fleshlight ca mi-am comandat si eu unul si habar n-am daca am facut bine sau nu sa-l comand. Funda pentru raspuns

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu e deloc rusinos, o sa-ti placa dar sa ai grija sa nu te prinda parintii ca sa nu te faci de ras pe la neamuri din partea lor.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok, strange bani si cumpara-ti si un ponei.

| AresLusitani explică (pentru anonim_4396):

O sa-mi cumpar si unponei, vrei sa-ti cumpar si tie unul? Ba handicapat eu ni ti-am cerut tie parerea du-te si raspunde-i la mamicata asa numi veni mie cu vrajeala din asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru AresLusitani):

Vinde fleshlight-ul si poneiul iar in locul lor, cumpara-ti o carte de gramatica. Te poti satisface si cu manuta mai important e sa fii cababil sa legi doua cuvinte fara greseala. Ai grija sa nu orbesti de la atata sex cu o bucata de plastic.

| AresLusitani explică (pentru anonim_4396):

Bai frate nu-i vorba de gramatica nici de ponei da? eu am intrebat (dupa cum vezi si mai sus) daca am facut bine ceea ce am facut sau NU, trebuie intodeauna sa se certe cineva pe chiestii atat de banale? O zi faina!