| Disperatu a întrebat:

Sall tpu.Am o situatie complicata.Pe scurt, eu si cel mai bun prieten al meu ne-am indragostit de acceeasi fata.Imi placea de mai mult timp de ea (nimeni nu stia, nici macar ea) si recent si el mi-a spus ca ii place de ea.Problema este ca nu sunt dispus sa renunt la ea doar pentru ca el este cel mai bun prieten al meu.Cum sa fac in asa fel in cat sa nu il ranesc? Si mai exact cum sa ii spun ei?

3 răspunsuri:
| Robert-Nick_Revnic_1996 a răspuns:

O fată mai găsești și altundeva, dar un prieten destul de greu.

| GigiDin13 a răspuns:

Normal ar trebui sa va retrageti amandoi asa e corect

| robotzziii a răspuns:

Daca ți-e un prieten adevarat, atunci ar trebui sa renunti pentru ca:
Un prieten adevarat se gaseste foarte greu, iti spun din propria experienta.
Lasa fata pentru ca "e plină balta de ele".
Si sunt milioane de fete mai frumoase decat ea.laughing)Mult noroc!