| Azkadella a întrebat:

Buna TPU.Am un prieten de 3 saptamani si il iubesc foarte mult.In afara faptului ca ii place cum arat si ii place si sufletul a spus ca l-a inebunit felul meu de a saruta.peste cateva zile ma voi intalni cu el(nu ne-am vazut de vreo 2 saptamana ca este de la o colega de la tara)si vreau sa il fac sa se simta cel mai bine sa il innebunesc si mai mult cu sarutul meu.cum sa ma comport? dau funda va rog ajutati-ma. fara sex! mersi pup

Răspuns Câştigător
| elly83 a răspuns:

Incearca sa fii tu si nu incerca sa-l innebunesti si mai tare ca:,, ce e mult strica'', si daca e o relatie la distanta incearca sa socializati mai des dar sa nu-l sufoci dupa aia, si nu uita:,, Iubirea nu inseamna placere.''

7 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Deci in astea 3 saptamani v-ati vazut de 2 ori.si va iubiti deja?

| push2gl a răspuns:

Cine stie cine il inebuneste acum pe la tara.Deschide ochii

| carnat a răspuns:

Doamne, esti retardata? cum poti zice ca iubesti intr-o relatie de 3 saptamani, in care 2 a fost plecat?
a iubi e ceva mai complex... s-a dus dracu tara asta!

| Azkadella explică:

Nu deci noi ne cun de foarte mult timp insa nu am avut cum sa fim impreuna pentru ca ne gandeam ca nu va rezista relatia la distanta.asa am ajuns sa ne iubim si pana la urma sa decidem sa fim impreuna ca o sa mearga.Acum ati inteles?

| Azkadella explică:

Voi chiar nu pricepeti? il cunosc de mult timp si pe parcurs am ajuns sa ne iubim de trei saptamani suntem oficial impreuna.winkingv-ati prins?

| Puffy_7720 a răspuns:

Draga mea, cum poti spune ca il iubesti dupa 3 saptamani tinand cont de faptul ca nu va vedeti zilnic? Tu chiar nu stii ce e aia dragostea oh go on!

| Puffy_7720 a răspuns:

Of doamne...