| Sp1r1dushuPrizmat1k a întrebat:

azi m-am jucat cu prietena mea un joc si ea a trebuit sa ma pupe pe obraz de 3 ori. Ma pupat.winking si dupa aceea a ras inseamna ca ma place?happy

Răspuns Câştigător
| GaNgSty a răspuns:

In cazul asta poartate frumos cu ea si arati ca si tu o placi pupo pe obraz stai langa ea incearca sa o mai iei cateodata in brate dar nu ca taranul usor si sentimental good luckwinking

4 răspunsuri:
| GaNgSty a răspuns:

Din pacate nu... daca a ras a luat-o ca pe o joaca daca te placea te pupa si iti zambea fara sa scoata vreun cuvant atragei atentia cu o mangaiere lina pe umar sau spate cand nu se asteapta gen cand sunteti singuri sau cand nu sunt prieteni caterincosi pe langa voi happy si isi va da seamawinking

| Sp1r1dushuPrizmat1k explică:

Dc nu pot vedea raspunsurile

| Sp1r1dushuPrizmat1k explică:

Bine dar ea mi-a spus pe mess ca ma place si de fapt nu a ras a zambit happy

| ZuZaaa_4119 a răspuns:

Nu neaparat.Cati ani ai? Daca ai varsta potrivita eu zic s-o intrebi! " S'o tragi de limba cum ar veni "! Intreab-o daca are prieten., fa'i un cadou, fi dragut cu ea...incearcca sa afli cat mai multe detalii big grin