| Albert9928 a întrebat:

Am si o nemurire, am ieșit ieri peafara cu o prietena care am început sa țin la ea. Le-am condus pana la colțul casei era cu verisoarasa si ea a plecat înainte, fata care imi place a rămas sa ma pupe pe obraz, eu mai tupeist am pupat-o pe obraz si am dat sa o pup pe bot

3 răspunsuri:
| Albert9928 explică:

(Continuarea) Ea s-a retras râzând si mi-a spus ca mă ține minte pentru chestia asta (zâmbind). Rețin înainte să o conduc la colț i-am cam pus mânuță la fund si a început sa zâmbească si râdea, cu toatea ca si ea mea tras un capac la capul de jos laughing

| Albert9928 explică:

Nelămurire* ( corectorul

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Albert9928):

Corectorul, si fondul de ten nu? laughing