| andreirobert15 a întrebat:

azi ma intalnesc cu o fata care m-am mai intalnit cu ea de vreo 3 ori dar nu la o cafea sau chiesti pentru ca e cu scoala si nu are prea mult timp, mergem cate 20 de minute prin parc si atat!
azi o sa se intample la fel doar ca azi m-am decis sa o sarut dar nu stiu cand sa o fac, adica in ce moment!
la inceputul intalniri, la sfarsitul intalniri sau intr-un moment cand ma simt mai confortabil adica in timp ce vorbim?
funda!

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Eventual in timpul unei pauze in care sa va asezati pe o banca pentru odihna. Te previn ca este riscant sa o faci fara a fi sigur ca si ea ar dori sa fie sarutata. Ai putea sa incepi/incerci cu un pupic la despartire dupa ce o conduci acasa.Succes.

| LoveSleep a răspuns:

Inquire știe ce zice.

| SkyPilot a răspuns:

Eu as face-o in parc, dar nu prin surprindere. Va opriti undeva, poate stati pe o banca si iti apropii usor fata de a ei, lasandu-i loc sa se retraga daca vrea. Daca nu se vrea sarutata si o fortezi, poate sa renunte la tine.

| andreiul78 a răspuns:

Si... cel mai indicat e sa o saruti pe la jumatatea drumului, intalnirii sau ce faceti voi. Vorbiti, sunteti relaxacti unul in preajma altuia o saruti, si dupa ai timp sa dezvolti un subiect interesant pena la despartire.
Bafta!

| LoseYourMind a răspuns:

La sfarsit! Asa o sa ramana si surprisa si cu zambetul pe buze, asteptand nerabdatoare urmatorul semn de la tine!