| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat iti spune des "te iubesc" inseamna ca te place?(suntem cei mai buni prieteni)Mentionez ca stiu de cine ii place.Va rog raspuns:*

Răspuns Câştigător
| Komododragosh a răspuns:

Te place doar ca pe o prietena, si daca stii ca-i mai place de o fata, atuncea scumpo sa nu speri ca poti fii intr-o relatie cu el. Se pare ca prietenia voastra e foarte puternica si va simtiti foarte comfortabili unu langa altul, deci ar fi pacat sa rupeti aceasta legatura pentru o relatie, eu zic sa ramaneti prieteni scumpo. Sa nu te atasezi mult prea mult de el, ca ai putea dup-aia sa devii geloasa si astfel prietenia voastra ar putea sa se rupa, ceea ce consider eu ca e mare pacat. Tine minte, nu poti obliga pe cineva sa aiba o relatie cu tine, pastreaza persoana aceea asa cum poate, caci pana la urma insusi prezenta ei ar trebui sa-ti fie cea mai mare satisfactie!

3 răspunsuri:
| Adina77 a răspuns:

Buna!
Daca ii place de altcineva,inseamna ca s-ar putea sa nu te iubeasca, insa sa simte bine in compania ta.
Ai spus ca sunteti cei mai buni prieteni.
Lasa lucrurile asa, ca prietenii sunt rari in zilele noastre.
Hai bafta!happy

| PosteXD a răspuns:

Pei daca sunteti cei mai buni preiteni Nu are de ce sa te minta poate ii place si de tine dar si de respectiva happy si nu stie ce sa aleaga sau poate o spune ca te iubesc asa ca prietena buna :p

| KidaK a răspuns:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri! :*