| andreirobert15 a întrebat:

imi place de o fata pe care am cunoscut-o ieri prin intermediul unei prietene care mi-a dat numarul ei de telefon!
am xorbit pe whatsapp ieri si azi ne-am intalnit, nu-am dat 2 imbratisari si am aflat ca si ea ma place!
o sa ne vedem din nou maine, cum sa procedez?
mentionez ca azi eram pe cale sa ne sarutam dar nu am facut-o pentru ca ea a zis ca e prea devreme!
cum sa procedez maine?
funda!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In nici un caz nu grabi lucrurile.Lasa-le sa se desfasoare de la sine.Plimbati-va cat mai mult. Discutati despre tot ce va trece prin minte. Daca treceti pe langa un stand cu flori poti sa-i oferi un fir. (va avea ce sa puna la presat) Asteapta sa vezi cum se comporta si in functie de asta vei putea sa actionezi. Orice scenariu risca sa nu se adevereasca deci lasa totul in seama spontaneitatii. Succes.

| Emilian65 a răspuns:

Mergi la intalnire si maine, cu un buchet mare de flori si poate obtii si un pupic de la ea.

| andreiul78 a răspuns:

In primul rand sa nu grabesti lucrurile. Va vedeti maine, vorbita, si sa incerci sa ii captezi atentia cu tot felul de subiecte interesante si dintrastea. Fetelor le place umorul (umorul bun, nu glume de rahat) dar le place sa vada si ca ai idei, esti creativ si te legi de pricipiile din viata de zi cu zi. Mai pe scurt, va vedeti, vorbiti, o imbratisezi la plecare si cam atat. Si sa nu incepi subiecte de relatii, asta poate o sa ii ridice semne de intrebare, un lucru bun pentru ca se va gandi la tine o perioada si dupa ce se termina intalnirea.
Bafta!