| RoDanny a întrebat:

imi place de o fata (sunt pe clasa a 8-a, ea pe a 7-a din aceeasi scoala, nu cunostem, vorbim pe facebook ) si ma gandeam sa o invit sa iasa pe "afara" ca la tara. Dar in cazul in care o sa zica DA si apoi ce facem pe afara sau mai vine cineva ce pot sa ii zic? Pls raspundeti e urgent vreau sa fac asta azi ca maine am banchet happy

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Https://imgur.com/h9JDSqr

Cam in situatia asta esti si tu nu? Nu te ingrijora si nu, nu este nevoie sa chemi toata familia cand iesi cu o fata.Mergeti la o plimbare, la o terasa.As zice mall dar imi este frica ca stai la tara.Nu trebuie neaparat sa joci fotbal cu ea sa stii, asa cum faci cu prietenii tai.(Desi da, exista cazuri in care poti face si asta ).Va plimbati, vorbiti, mancati o inghetata, vizitati un loc interesant, etc.Gandeste`te la o activitate care ii place ei si leaga`te de asta pentru inceput.Si nu lasa pauze prea lungi intre discutii pentru ca devine ciudat si te vei pierde in nori.

| RoDanny explică (pentru WaterDrop):

In primul rand la mine in sat nu exista terasa, patiserie

| RoDanny explică (pentru WaterDrop):

Si daca ma intreaba mai vine cineva si ii zic nu atunci cred ca o sa refuze sad

| WaterDrop a răspuns (pentru RoDanny):

Atunci arata`i un loc interesant care poate nu-l stie si`i spui ca nu i l`ai mai aratat nimanui, doar ei.Si cu siguranta gasesti un magazin pe acolo sa cumperi o inghetata si sa stai jos.Ii spui tu din start ca vrei sa mergeti doar voi doi, fara nimeni altcineva.Ce rost are sa aduci inca 10 prieteni/e daca tu doresti sa stai doar cu ea. Daca te refuza inseamna ca nu i`ai trezit destul interesul si trebuie sa mai lucrezi la asta.

| RoDanny explică (pentru WaterDrop):

Ms sper sa ma descurc.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RoDanny):

Mergeti in sura si va faceti de cap, banchetul e la caminul cultural?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Invit-o la o inghetata si pe urma o intrebi daca vrea sex