| TotEu1993 a întrebat:

putin ajutor si la mine big grin.Luna viitoare vine ziua prietenei mele, mai mult ca sigur nu ma va invita la ziua ei, nu ai place sa o vizitez pe acasa desi parintii ei stiu de noi si mama ei tine foarte mult la mine.Am avut o discutie si mi. a scpus ca de ziua ei isi va invita prietenii acasa la un gratar etc. Deci sigur eu acolo nu voi ficrying
Maine trebuia sa ne vedem(ea venind la oras sa plateasca o factura ca in fiecare luna) dar nu se mai intampla ca ea pleaca la o prietena si daca factura vine maine merge tatal ei la oras sa o plateasca.
Daca acum nu ne vedem sigur luna viitoare pana pe 20 mai mult ca sigur nu cred ca ne vom mai vedea ca o sa vina si ziua mamei ei, apoi ziua ei(11 august, 12 august).
Va fi o pauza foarte lunga, chiar nu imi place deloccryingcrying. si probleme la greu, ei maine i se termina minutele apoii mie pe 3 august, va fi cam naspa ca nu am cu ce sa mai reincarc sad. Sa specific eu 18 ea 17(va face luna viitoare)
Intrebarile mele ar fi : De ce nu ar vrea sa ma invite la ziua ei?
De ce a ales sa se duca la acea prietena in loc sa vina ea la oras si sa ne vedem?(si eu trebuie sa platesc o factura dar sigur joi nu va veni)
Si ce parere ati tras voi din ce va-m povestit? big grin

4 răspunsuri:
| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Fi atent nu ii place de tine de aspectu tau sau de fizic si de asta dar nu fi prost cand o prinzi pe afara roag-o sa stea de vorba cu tinewinking si asa poate relatia va fi mai buna funda?

| LiveYourLife a răspuns:

Eu cred ca nu tine la tine cu adevarat daca nu te cheama la ziua ta
mi se pare ceva penibil, adica esti prietenul ei ar trebui sa te chema.si mai ales ca parintii ei te cunosc
oricum nu s-ar putea intamplaceva atata timp cat parintii sunt acasa si doar nu esti singurul invitat.
Mie una nu mi-ar conveni ca tocmai prietenul meu sa nu ma cheme la ziua lui...inseamna ca nu simte nimic pentru mine...
Daca parintii ei nu stiau de tine mai ziceam dar atata timp cat stiu nu vad de ce nu ar vrea sa te cheme
Apropo sa nu te autoinviti sau sa o intrebi daca te invita.
Iti vei da seama singur ce fel de persoana este in momentul in care nu te va chema.sau poate te va chema si vrea sa para asa ca si cum nu i-ar pasa ca sa-ti faca o surprizawinking

| KidutzuLuvv a răspuns:

Nu cred ca ea te considera prietena din moment ce a zis ca va invita toti prietenii... daca erai si u prin acei preteni sigur te chema si pe tine. ai grija ce facisi tinene l curentstraight face

| elena_3930 a răspuns:

Cu factura n`am inteles`o, dar crede`ma ca nu o condamn pentru chestia cu ziua ei pentru ca nici eu nu l`am chemat pe fostul meu prieten la ziua mea cand eram inca impreuna. Motivele ei nu le stiu, dar motivul meu a fost simplu: nu e bine niciodata sa incurci borcanele. Iubitul la locul lui, colegii la locul lor. Si nu sunt rauvoitoare, dar asa e mai bine pentru toata lumea, crede`ma. Si ce parere am tras? Ca ei ii este foarte greu sa se imparta intre prieteni si tine, mai ales ca am inteles ca nu sta in oras. O stiu pe propria piele. Trebuie sa o luati usor, sa construiti o relatie bazata pe sinceritate si incredere si totul va fi ok.winking Pupici! :*