| anonim_4396 a întrebat:

Sa incep. eu cand ma masturbez, in rarele orii, cand imi da sperma miroase urat. si nu e sperma... este un lichid alb... Ce este asta?

9 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Daca fumezi, de aia miroase. sau alimentatie proasta

| Emilian65 a răspuns:

Sperma alterata.

Răspuns utilizator avertizat
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Acid sulfuric.E sperma, doar nu e de calitate.Intelegi?

| OMFGConrad a răspuns:

Tu stii macar ce culoare si miros are sperma? De curiozitate, ce varsta ai si de cand te masturbezi?

| David000000 a răspuns (pentru OMFGConrad):

Am 13 ani... si stiu ca are culoare alba. Dar stiu ca de rarele orii cand ma masturbez, si imi fac baie dupa imi apare un miros urat pe lenjerie =]

| Bernardus a răspuns:

Sperca stii ca sperma este un lichid alb. De curiozitate cati ani ai?

| David000000 a răspuns (pentru Bernardus):

Am 13 ..si stiu

| Sportfreak a răspuns:

Este normal sa aiba un miros neplacut daca nu te masturbezi des.