| baby_6056 a întrebat:

Salll.cum sa ma razbun pe un baiat care ma ranit foarte mult si si-a batut joc de mine? am crezut ca ma iubeste dar voia doar sex.nu a reusit si ma bucur foarte mult dar vreau sa ma razbun pe el pentru ca ma mintit? care ar fi cel mai crunt mod de razbunare? fundita

17 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Nu te ajuta cu nimic daca te razbuni, mai bine lasa-l in pace.Nu s-a intamplat nimic, a fost doar o greseala, treci peste si nu-ti mai complica aiurea viata.

| Elena1234456 a răspuns:

Ignoranta cred ca este cel mai bun mod de razbunare. Asa ii dovedesti ca ii esti superioara si il face sa creada ca nu iti pasa de el.

| Kylexy a răspuns:

Va plati el mai tarziu si va suferi de 10 ori mai mult ca tine, razbunare e arma prostului.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Umm...lasă-l în pace. Vina lui a fost că te-a minţit, vina ta a fost că l-ai crezut. Răzbunarea nu aduce nimic bun, doar treci peste şi ai grijă să înveţi ceva din asta. O experienţă din care nu ai învăţat nimic este cel mai trist lucru.

| Ciresikaaa a răspuns:

Mai bine renunta!
"razbunarea e arma prostului"

| 1micdamare a răspuns:

Sa iti faci un prieten, sa te vada cu el si apoi sa ii trimiti o poza in care esti goala in pat cu celalalt!

| Claudia a răspuns:

Indiferentawinking. indiferenta doare cel mai tare :p

| Laura_2393 a răspuns:

Indifernta. Aratai ca ai trecut peste ce ti-a facut, invatand o lectie de viata. Tu ai avut niste momente frumoase alaturi de el chiar daca el mintea. Daca ai incerca sa te razbuni i-ai demonstra ca te doare ce ti-a facut si l-ai face sa se simta important.

| newname a răspuns:

Si la ce o sa te ajute razbunarea lasa timpul sa treaca n-are rost sa te razbuni ca daca te razbuni tu vei suferi mai tare

| newname a răspuns:

big grin deacum cred ca ai prins la minte ca nu trebuie sa te joci cu p**** si p*** cu o persoana care nu te iubeste cautati una care te iubeste cu adevarat

| DoarImpreuna a răspuns:

Zice o vorba inteleapta romaneasca "razbunarea e arma prostului" nu te preocupa de asta, va plati sigur fara sa te razbuni tu. Nu te asemana cu el.

Fii inteleapta si vezi-ti de viata in continuare. Iti complici viata inutil si iti ocupi timpul cu un om care nu merita sacrificiul asta din partea ta.

| Anonimul8297 a răspuns:

Razbunarea e arma prostului. Lasaoh go on

| Cami_5623 a răspuns:

Nu o sa-ti ajute la nimic razbunarea. Cel mai bine e sa iti vezi de viata ta si sa incerci sa-l uiti.
Si mie mi s-a intamplat la fel, el pierde. O sa ii vina randu si atunci cineva ne v-a razbuna.
Ai grija de tine si incearca sa iubesti pe cine trebuie>:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti un prieten nou cu car esa te vada, nu-l baga in seama, ignora-l total si va fi mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti un alt prieten

| Vaseok01 a răspuns:

Eu ti-as da un astfel mod de razbunare:Fala sa fie ignorat de ceilanti.

| gabriela111 a răspuns:

Aiurea...numai sfaturi de **** de ce va mai obositi sa lasati commuri. fata vrea sa se razbune nu sa astepte 10 ani sa i se intoarca lui roata sau sa il ignore. si eu caut raspunsul la aceiasi intrebare dar situatie diferita