| Natyzzza a întrebat:

Sallz all.cum sa ma doara mai putin dezvirginarea...plsss sfaturilove struck

11 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Pai, inainte de toate relax, fii impacata cu gnadul, si preludiul cat mai luung, iar prietenul tau sa te ia mai usurel...
Oricum durerile nu sunt la fel pentru. fiecare fata, unele nu au deloc, pentru, unele sunt insuportabile, la altele asa si asathinking

Ps: u uitati sa va protejati

| justagirl1 a răspuns:

12 ani? mai fata tu esti ink necoapta la minte si naiva, ce educatie ti'au dat parintii tai? sa-ti pierzi virginitatea de la varsta asta straight face vai si amar de voi! dupa aia veniti aici si va plangeti k a'ti ramas insarcinate...

| IDN a răspuns:

Daca esti excitata inaintea actului sexual durerea este minimalizata.

| ZORRA a răspuns:

Cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa te dezvirginezi?

| unuro91 a răspuns:

Nu o sa doara, iti las un link sa te documentezi, http://www.youtube.com/watch?v=jyExBtfeIn4

| Dexterdexy a răspuns:

Utilizeaza un virgin big grin
pentru ca si pe el o sa il doara... deci o sa o ia mai usurel laughing

| Natyzzza explică:

Nici eu nu stiu... daca iubitul meu vrea si eu vrea.asta il face pe el fericit.insa la inceput nu era atat de obsedat sexual...

| Natyzzza explică:

Eu 12 el 17

| Aka47Alex a răspuns:

1: Ai 12 ani
2: Parintii tai or sa te omoare sau nu (depinde ce educatie vor sa iti dea)
3: Pr tau poate avea mari probleme (sc de corectie alea alea)
4: esti prea mica pentru asta asteapta macar pana la 16-17 ani

4:

| beatlesss a răspuns:

De cat timp sunteti impreuna?