| SKRILLEXLOOGOo a întrebat:

Salu. sad M-am impacat cu fata o fata pe care o plac foarte mult si o iubesc am suferit cand ne-am despartit iar acum m-am impacat cu ia m-am intalnit cu ia am sarutat-o a fost totul foarte bine dar astazi mi-a lasat un mesaj in care zicea ca vrea sa ia o pauza si ca nu mai putem fi impreuna sad ce sa fac? acum sufar iar dupa ia si o iubesc! m-am pus in fata ei in ghenunchi si mi-am cerut iertare de 1000 de ori dar fara nici o speranta! va rog ajutati-ma spuneti-mi ce sa fac sa ma pot impaca cu ia!

8 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Ok. Tu ai facut ce depindea de tine. Las-o in pace daca nu vrea. Intr-o zi ii va parea rau. Nu se merita sa te umilesti pentru ea. Nu a meritat sa te pui in genunchi pentru ea, ca nu e printesa. Las-o in pace, si, cand te va cauta, spune-i ca vrei sa iei o pauza tu acum.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Bea o vodka

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, lasa-i un pic de ragaz cum ti-a cerut. Cauta sa te aduni, sa fii tu insuti. Nu poti impune nimanui. Este o fata prea nehotarata!

| SKRILLEXLOOGOo explică (pentru Daalalifnuunalif):

Nu pot! o iubesc prea mult! as fi in stare sa renunt la viata pentru ia!

| Daalalifnuunalif a răspuns (pentru SKRILLEXLOOGOo):

Eu te inteleg. Iata ca altii nu cred in iubiri curate ca a ta. Administratorii de pe TPU, chiar acum citesc un mesaj, pe care abia l-am scris unui aiurit care nu mai crede in iubire ca a ta! I-am zis ca mai este lume care si-ar da viata pentru persoana iubita, si nu ma crede, ma acuza cu tot felul! Administratorii de pe TPU de aici imi sunt martori! crying( Am 38 de ani, si am o viata poate mult mai fripta ca aiuritii astia de tineri, care invenineaza lumea cu atata rautate! Daca ai putea sa vorbesti tu cu acel baiat, care habar nu are cum sa iubeasca cu adevarat, ce bine ar fi! La toti le-am dat mereu sfaturi cu inima, cu sufletul, si caut sa ajut pe toti ca si eu am o viata vai de steaua mea, si eu am o fata care nu o vrea nimeni, doar pentru ca suntem saraci pe plan financiar! Dar, Dumnezeu este mare si va avea grija de toti! MIe scarba de asemenea baieti ca baiatul acela!

| Swim1231131 a răspuns:

Depinde cat de mare este greseala pe care ai facut-o. Depinde ce ai facut atat de gresit incat ea sa nu te poata ierta. I-ai cerut iertare, foarte bine, de multe ori. si mai bine, i-ai demonstrat ca iti pasa. ai ajuns cam departe si te-ai pus si in genunchi. cam mult. Ar trebui sa o lasi sa isi revina putin, las-o pe ea sa te caute de acum, ai facut tot posibilul si ti-ai cerut iertare, mai mult de atat nu ai ce sa faci, nu o poti obliga sa te ierte sau nu, ea decide. Las-o sa isi revina si isi va da seama daca poate sau nu sa te ierte si sa fie din nou impreuna cu tine. Te iubeste dar e nesigura!

| SKRILLEXLOOGOo explică (pentru Swim1231131):

Mersi. o las in pace sper sa se intoarca la mine...

| TheLast a răspuns:

Dar fi tu seful trebuie sa fie ea daca laughing) Poate crede ca esti prea fraier nu mai te pune in genunchi si astea laso ca vine singura la tinewinking