| Andreeamica a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati... Azi m-am despartit de prietenul meu si sufar foarte mult...il iubesc mult. si dintr-o prostie ne-am certa. as dori sa-mi spuneti un mesaj de noapte buna pentru el. si in acel mesaj as vrea sa-si dea seama cat de mult il iubesc si nu merita sa ne despartim.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Buna.
Dupa parerea mea nu cred ca ai avea nevoie de vreun mesaj, cel mai important este sa il cauti si sa vorbesti deschis cu el despre tot ce simti pentru el si de sentimentele pe care le ai pentru el.Ii poti spune ca nu are rost sa se sfarseasca o relatie din cauza unei certe care poate fi trecuta cu vederea.
Insa daca vrei cu sa ii trimitiun mesaj de noapte buna ii poti spune:Chiar nu vreau sa se termine totul si sa te pierd din cauza acestei certe pe care am avut-o.Cred ca iubirea noastra este mult mai puternica decat o cearta.Cred ca impreuna putem lupta sa trecem si peste asta si sa ne fie bine.Vei vedea ca iti doresti vom reusi si vom fi fericiti impreuna.Gandeste-te bine si sper sa fim in continuare impreuna, si nu uita ca te iubesc mult de tot.Noapte buna si ai grija de tine.
Cam a fost ideea mea. Sper ca te-am ajutat cat de cat.
Bafta si ai grija de tinehappy

| Andreeamica explică (pentru mihaelaa18):

Multumesc foarte mult! happy Ai avut o idee minunata sa il caut. ITI MULTUMESC happy

| mihaelaa18 a răspuns (pentru Andreeamica):

Nu ai pentru ce :*

4 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Asta trebuie sa vina de la tine nu de la o persoana necunoscuta, daca il iubesti asa mult precum spui

| lifeonlyforlove a răspuns:

Daca asa de mult tii la el cred ca ai putea sa faci o mica jertva si sa alcatuesti ceva singura. nu fi lenoasa, asta trebuie sa fie ceva personal special pentru el ceva intim.fii ingenioasa si sincera scrie ceea ce iti sopteste inima )