| emilian87 a întrebat:

acum o luna eu impreuna cu prietena mea am facut peeting si sunt cam ingrijorat pentru ce se poate intampla
suntem amandoi virgini, nu am ejaculat, dar aveam lichidul acela in timp ce ne atingeam organele
mentionez ca era urmatoarea zi dupa menstruatie
va rog frumos ajutati-ma
multumesc!

2 răspunsuri:
| emilian87 explică:

Poate ramane gravida?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru emilian87):

Este aproape imposibil sa se poata forma o sarcina in urma unui sex intretinut in a 4-a, a 5-a, sau a 6-a zi (probabil, fiindca nu am de unde sti cat a tinut menstruatia) a ciclului menstrual chiar si in cazul in care este ejaculata sperma in vagin. Fiindca lichidul preejeculator NU contine spermatozoizi, femeia nu poate ramane insarcinata prin intermediul acelui lichid complet inofensiv. In concluzie in mod absolut sigur este IMPOSIBIL sa se nasca o sarcina si voi sa deveniti parinti. big grin