| anonim_4396 a întrebat:

Salut!
Adresez o întrebare legată de ejacularea precoce.
Mai pe scurt,ejacularea este cam rapidă.
Când fac sex, dragoste cu o domnișoară care mă atrage ejacularea este rapidă iar când sunt cu altă domnișoară care nu mă atrage foarte mult actul durează mai mult.
Și vreau să îmi spună cine știe, ce pastile sau băutură poat lua înaintea actului sexual să stea sculată mai mult chiar și după ejaculare.
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| outsidethebox a răspuns:

Este ceva normal si nu ar trebui sa te gandesti sa schimbi ceva cu pastile. Poti satisface o femeie si cu acest aparent "inconvenient", daca stii ce sa faci.

3 răspunsuri:
| BoboBobo6717 a răspuns:

Nimic. Apucă-te de runda a II-a dacă ești in stare și așa o să te țină mult mai mult.

| KruXX01 a răspuns:

In concluzie futete cu babe urate ca sa te tina mai mult

| Superman237737373 a răspuns:

Cand o femeie nu te atrage e normal sa dureze mai mult o faci practic degeaba. Uite ce te sfătuiesc eu îți povestesc ce am pățit pe propria piele, deci cu actuala iubita pe care o am la primul contact sexual am avut 5 ejaculări la interval de 3. 4 minute și ma masturbam și des înainte sa ne cunoaștem cei drept și mssturbarea este foarte periculoasa în privința asta, deci am lăsat masturbarea definitiv pentru o luna m-am reapucat de sală și mi am cumpărat tribulus terestris de la gymbeam nu a fost foarte calitativ de la acel brand mi l am permis este o planta naturala care ajuta erectia în principiu creste testosteronul deci cu câteva acte sexuale cu partenera și ajutorul acelui supliment am reușit în ziua de azi sa dureze o partida între 2 și 3 ore. Nu mereu uneori cand sunt obosit durează chiar și 30 de minute deci fa ce am făcut și eu și o sa funcționeze % eu ți am spus adevărul nu ma feresc eu eram disperat nu știam ce sa mai fac m-am documentat foarte multe.