| Alex_Nedelca_1998 a întrebat:

Salut all o frecventa intrebare... Cum sa cuceresc o fata e la scoala cu mine e sunt clasa a8a,Ea e a 6 a ns,,e putin c-am timida, ns nu pot sa ii vorbesc deoarece ma balbai, cand ma vede o vad zambim unu la altu. Ajutor. FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Zabbyel a răspuns:

Invit-o sa stea cu tine si prieteni tai de la scoala. devino-i cel mai bun prieten
spune-i ca-i oferi ajutorul tau
asa o cuceresti love struck

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Zabbyel):

El nu poate nicisai zica buna, cei propui e sinucidere curata pentru el rolling on the floor

| Zabbyel a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

rolling on the floor)))))))))))) maxim rolling on the floor)))))))
lasa-lasa asa prinde curaj love struck
doar sa nu fie bâlbâit si-n realitate rolling on the floor)))

| h3r a răspuns (pentru Zabbyel):

Bag-o în pat...

| Zabbyel a răspuns (pentru h3r):

Buna Seara sefowinking
unde ai dori s-o "bag" in ghiozdanhee hee s-o trm la scoala. smug

| h3r a răspuns (pentru Zabbyel):

Da' cum de nu i-ai zis să meargă cu tine?!

| Zabbyel a răspuns (pentru h3r):

Grrrr love strucklove struck
tare curios sunt love struck cum ti-ar sta "curea" pe
f u n d u l e t z u l
tau
Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Grrrrrrrrrrrrrrrrrr love struck

| h3r a răspuns (pentru Zabbyel):

Te-ai întors :*

| Zabbyel a răspuns (pentru h3r):

big grin sa zicem sunt doar prin trecere

| h3r a răspuns (pentru Zabbyel):

Și nu rămâi pentru mine?

| Zabbyel a răspuns (pentru h3r):

smug
pot sa mi te refuz tongue
sau mai bine zis ma lasi sa te refuz big grin

| h3r a răspuns (pentru Zabbyel):

Hai, fii cuminte.

| Zabbyel a răspuns (pentru h3r):

0hh big grin de parca n-ai stihee hee
nu ma prinde deloc bine sa fiu "cumințel" smug))

14 răspunsuri:
| Giuney a răspuns:

Asta misa intamplat si cu mine acum 1sptamana pana cand am dus-o de la scoala la ea acasa:Xbig grin

| sweetstyles69 a răspuns:

Ar trebui sa-ti faci curaj sa ii vorbesti. Intra in discutie cu ea, si dai mici semnale ca o placi, dar pe care numai ea sa le observe. Apoi, cand deveniti buni prieteni, ii spui ce simti. Sper ca te-am ajutat.laughing