| razvan879 a întrebat:

Am 13 ani si mi-am facut pentru prima data o iubita! Sunt sigur ca atunci cand ajung in oras va urma un sarut. Nu m-am mai sarutat niciodata. Ma puteti ajuta? Cum sa o fac? Dau funda

11 răspunsuri:
| Karbox a răspuns:

Dai pantalonii jos, scoti rama din pantaloni si o bagi in gaura.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Eu am primit primul sarut la 18 ani, de unde stii ce-i aia o iubita? nu toate mustele fac miere prietene! trebuie la faza cu ajutatul sa va dea cineva cap in cap poate nimeriti bot in bot si reusiti si sa va sarutati!

| Deaad a răspuns:

Iti scoti din cap prostia cu iubita si ii dai papucii.

| Mussette a răspuns:

Traieste momentul, ca vine de la sine.
Tu crezi, ca daca si ea e pe la 13 ani, e mai breaza? Sau daca ai nimerit o experimentata, te saruta ea. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa vina totul de la sine. Vei vedea, daca vei afla de la noi nu va mai fi atat de magic.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia cainele si exerseaza.Ce face el asa faci si tu.Sigur o sa se mute la tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Ioana011 a răspuns:

In primul rand sa fii calm si sa nu intri in panica. O sa vina totul de la sine, nici ea nu este o experta in a saruta.

| nonameXD121314 a răspuns:

Nu-ti fie frica. just do it! la varsta ta nu trebuie sa stii neaparat cum se face. trebuie doar sa o faci. asa eram si eu prima data. credeam ca ma voi face de ras ca nust cum se face. mai ales ca stiam ca eu nu eram primul fa si tu ca mine cand e momentul sa o saruti sarut-o doar. asa cum crezi tu ca e bine si o sa i placa
p.s. nu uita sa inchizi ochii cand o faci. mie mi-a dat in cap ca n-am inchis ochii laughing

| Narcis0102 a răspuns:

Deci incepem..Practic,tu iti bagi limba in gura ei si de acolo va descurca-ti...Totu`o sa vina de la sine!winking. Pace! big hug