| SirbuM a întrebat:

Am 15 ani si iubitul meu are 16, a vrut sa facem dragoste, eu am acceptat si cand am inceput a face ma durea tare si noi nu am mai continuat sa facem, mi-a zis ca in alta zi facem. Ce pot face, tot m-ar durea?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod sigur si in timpul urmatoarei incercari de dezvirginare, penetrarea vaginului va fi extrem de dureroasa, adica va fi exact ca si prima data : insuportabila. Acesta stare de durere extrema se datoreaza faptului ca lumenul (diametrul) canalului vaginului tau este extrem de stramt de circa 7-8 mm in diametru, atat cat are in mod normal fiecare vagin perfect ''virgin'', care inca NU a fost neatinsa, in care NU a fost introdus niciodata nici macar un deget in timpul unei masturbari prin ''degetica''. Din acest motiv inainte de a incerca din nou este indicat sa practicati petting-ul cel putin o vreme de minim o saptamana in care vaginul sa fie masturbat intravaginal pe cat este posibil de mai multe ori cu scopul de a fi catusi de cat largit. Numai dupa ce vaginul iti va fie astfel pregatit prin masturbarea cu 1-2 degete, devine posibil ca penisul incomparabil mai gros sa poata fi introdus in vaginul care a fost partial largit, care sa fie si foarte bine lubrifiat, in conditii de durere suportabila. Multa sanatate!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 15 ani sex? I-ai cerut voie mamei?
Eu spun sa mergi de urgenta la mama si sa-i spui ce ai facut, ca-i de rau!

| Andreeush a răspuns:

Iubitul tău a vrut să o faceți sau a fost decizia amândurora?

| sofisis a răspuns:

Copii care se cred adulti. Trist...sunteti din ce in ce mai tristi ca si generatii. De plua iti arde tie la 15 ani?

| Plato a răspuns:

Spune-i tatalui tau, sunt sigur ca are o solutie.

| aXy99 a răspuns (pentru Plato):

Are lubrifiant ta-su?

| Plato a răspuns (pentru aXy99):

Are, are. Sa vezi ce te uzi de la ala.