| dumitrualex30123 a întrebat:

Am 15 ani si sunt virgin, de ceva vreme penisul nu se scoala ca inainte, inainte cum vedeam ceva mai deochiat cum se scula insa acum se scoala foarte greu si nu sa teapan prea mult timp, inainte ma masturbam destul de des, insa am ceva luni de cand nu prea mai fac asta, 1 pe luna, e ceva normal la adolescenti, isi va reveni?

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Stai linistit, ca totul va reveni la normal.

| mentholinks a răspuns:

Poate ti-a scazut interesul fata de sexul feminin. Uita-te la un film porno si spune ce simti.

| dumitrualex30123 explică (pentru mentholinks):

Atunci mi se scoala fara probleme