| Nicolae10102 a întrebat:

Salut,am 16 ani, aproape 17 si nu am avut nici o iubita si nici primul sărut.Au fost cateva fete care au vrut să fie cu mine dar nu am vrut eu, fetele erau frumoase..cred ca nu eram pregătit.Nu sunt homosexual sau ceva, nu se pune discuția.
Credeti ca e normal?(sunt si virgin)laughing))

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine sa nu accepti pe oricine vine la tine, fii selectiv, e mult mai atragator decat unu care accepta tot ce misca in jurul lui

| Emilian65 a răspuns:

Vei face sex cand vei fi pregatit.

| Emma30555 a răspuns:

Esti rusinos, trebuie sa prinzi curaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti doar imatur.
acum te dai mare, dar s-ar putea sa regreti mai tarziu

| Georgexyz99 a răspuns:

Daca tu crezi ca la varsta asta ai dat de greu, mai asteapta tu cel putin 2 ani de acum incolo si sa vezi tu ce greu iti va fi, avand in vedere ca n-ai avut de unde sa castigi respect de sine...pana o dai in depresii. Si ai grija ca dai de foarte multe proaste

| Sorin7777 a răspuns:

E bine sa iti faci o relatie de prietenie adevarata doar cand te gandesti la ceva serios de viitor..altfel vei suferi degeaba pentru ca sigur nu va fi de durata...

| Bibio22maria2005 a răspuns:

Nu chiar, eu sunt fata am 13 ani și am avut primul sărut