| DEJ a întrebat:

Am 17 ani și am întreținut relații sexuale cu prietena mea. Am o întrebare și anume, ar putea rămâne însărcinată deoarece i-a întârziat menstruația cu 5zile (țin sa precizez ca am vorbit cu ea și a mai pățit asta și când era virgina, cel mai mult i-a întârziat 2 săptămâni când era răcită și luat antibiotice. Și de data asta, în urma cu 2saptamani a fost răcită și a luat antibiotice). Îmi e frica pentru ca am ejaculat în ea deși am folosit de fiecare data prezervativ. Și sunt foarte stresat din cauza asta... Multumesc de ajutor, anticipat!

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca ai folosit prezervativul la fiecare act sexual si nu ai ejaculat in ea nu poate fi gravida. Intarzierea de care vorbesti este din cauza racelii de care sufera si din cauza antibioticelor care le ia.
ul

| Andreeush a răspuns:

Dacă ai folosit prezervativ de fiecare dată nu ai de ce să îți faci griji.

Răspuns utilizator avertizat
| Ely1234567 a răspuns:

Dacă ai folosit prezervativ nu are de ce sa îți fie frica spune-i sa facă un test de sarcina happy