| adrian541 a întrebat:

Salut.am 23 de ani si am o problema, nu pot sa rezist in pat cu prietena mea mai mult de 3 minute oricat m.as stradui, imi dau drumul necontrolat. Sunt disperat, nu stiu cum sa fac sa scap de chestia asta. Va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt curios. de cat timp faceti sex? daca de putin timp, ai zis bine, esti doar un disperat. chestia asta ia ceva timp, nu e ca la filme porno dupa 2 luni gata o tii 2 ore. alea sunt prostii

| Țoglă a răspuns:

Exersare.

| Girlbrunette a răspuns:

Încercați să o faceți mai des.

| FringedLlama a răspuns:

Gandeste-te la catelusi morti in timp ce o faceti.

| Cristi210 a răspuns:

Https://ro.wikipedia.org/wiki/Ejaculare_precoce citeste putin aici si poate te ajuta.