| CarlosBogdan17 a întrebat:

Am o mare problema, adica " ejacularea precoce". Sa va povestesc.
Alalteri am fost la iubita mea acasa sa`si ia costumul de baie pentru ca trebuia sa mergem la piscina si noi am mai ramas, am inceoput sa ne dezbracam, sa ne sarutam... pana cand am ramas aproape dezbracati. Dupa vreo 15-20 de minute ne-a cam luat valul si o dezbracasem de tot pe iubita mea, dar ea m-a pus deasupra ei si incepuse sa ma frece de ea intr1`un fel si nu am mai putut rezista si imi venise orgasmul, am tras chilotii peste gland ca sa nu imi dau drumu pe ea, in fine ea nu si-a dat seama de lucrul asta, dar m-a intrebat ce am facut si... Prietena mea e virgina si eu la fel, dar are un corp de plangi langa ea si ma excit prea tare. Mentionez ca am 17 ani, ma masturbez de 3 ani, dar m`am lasat de 3 -4 luni si acum nu am mai rezistat.Nu mai stiu ce sa fac, turbez si imi vine sa ma dau cu capu de pereti pentru ca nu o sa pot sa o satisfac daca eu nu rezist nici macar 1 minut.Va rog frumos vreau sfaturi cum sa scap de ejacularea precoce care au mers la voi. Multumesc mult! Va rog ajutati`maaaaaaaa crying.

Răspuns Câştigător
| VladGH a răspuns:

Hei nu te preucupa, asta este ceva normal, doar nu esti un ipotent ca sa rezisti.De la inceput asa este la toti, vei vedea ca daca vei incepe viata sexuala cu iubita ta va fi divers, o ve-ti face regulat si atunci te vei ruga sa ejaculezi intr-un minut dar nu vei putea :)). Asa este la inceput, cind te scapi prima partida de sex ppoate sa nu durezi nici macar 1 minuta, a doua partida 1 minuta, a treia mai mult si tot asa. Asa va fi cam o saptamana sau doua, apoi vei vedea ca timpul se va mari incetul cu incetul. Uite aici niste cauze al ejacularii precoce http://www.clinicaon.ro/ejaculare_precoce.html

3 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

O sa scapi de ea cand o sa acumulezi experienta! Nu te panica! Primele acte sexuale vor fi ratate, dar e normal sa fie asa!

| LordCroft a răspuns:

Vorbeste cu iubit ta si "da'i o carja". spor la lucru laughing

| ErikaEri a răspuns (pentru LordCroft):

laughing))) dupa cate spune, si ea cam vrea