| anonymous2666 a întrebat:

Am avut contact sexual protejat cu iubita și am ejaculat in prezervativ având penisul in afara vaginului ei. M am dus la baie, m-am șters și am început al doilea număr tot cu prezervativ. La sfârșitul acestuia am scos penisul din ea sa ejaculez, iar pana sa ejaculez a sărit din vaginul ei un lichid alb asemanator spermei pe care il aveam și pe exteriorul prezervativului. E posibil sa fi fost lichidul excitarii ei sau sa mi fi rămas mie ceva după primul act si sa se fi scurs pe lângă?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

De la ea. n-o mai scoate când ai prezervativ că-ți strici plăcerea absolut inutil, de aia e făcut prezervativu, să poți ejacula înăuntru

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

A fost orgasmul ei.

| RoCkKiD a răspuns:

E de la ea, sunteti safe. happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Lichidul respectiv, se formeaza in vagin in timpul actului sexual si reprezinta lichidul lubrifiant care are rolul de a umezi cat mai bine vaginul cu scopul si rolul de a facilita si usura penetrarea.

Răspuns utilizator avertizat
| anonymous2666 explică:

Mulțumesc pentru răspunsuri. Sunt puțin panicat pentru ca luna trecută a avut menstruația pe 7, iar luna asta încă nu i-a venit

| Aghireirs a răspuns:

Fix ieri am făcut la fel...dar stai calm ca nu rămâne insarcinata iubita talaughing

| itsbianca237 a răspuns:

100% este de la ea.
Sănătate!