| anonim_4396 a întrebat:

Am dormit la prietena mea acasa aseara si ii faceam sex oral si mama ei ne-a vazut dar nu a intrat sau ceva si nu ne-am dat seama si astazi m-a sunat pe mine si a zis ca e foarte suparata si sa incerc sa ma indepartez de prietena mea usor, usor, pentru ca ea nu accepta asa ceva... Amandoi avem 18 ani, ce sa fac? Ne iubim atat de mult dar nu vreau sa aiba nicio problema ea, vreau sa nu ii zica nimic si sa nu se ia de ea... Sa imi faca mie orice

15 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica ti a dat voie sa dormi la ea si crede ca va uitati la desene animate sau cum?

| NoNameo a răspuns (pentru suntserios):

Credea doar ca stam si vorbim... dar ei nu i-a spus nimic mama ei, decat m-a sunat pe mine azi

| suntserios a răspuns (pentru NoNameo):

Lasa handralaul in casa cu fata si crede ca doar stati de vb... lol

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Da chiar ca!hee hee
Eu cred ca orice mama, s-ar gandi ca fata sau baiatul ei la aceasta varsta stand cu partenerul/partenera intr-o noapte singuri in pat, cred ca i-ar putea trece macar un gand ca cu siguranta acestia doi macar se pupa sau se mangaie.
Stii, pana la urma, era doar un oral si nu sexhee hee
Trebuie sa vorbesti cu prietena ta in primul rand sa vezi ea ce arede zis sau daca i-a zis ceva mama ei.
Te duci la mama ei, cu toata rusinea pe care o ai si iti ceri scuze si ii spui ca tu nu te vei indeparta de fata ei, doar pentru ca v a prins ca va iubeati.
Bine, nici sa si lase fata de la aceasta varsta sa aiba un copil sau sa se marite, dar sa se gandeasca totusi ca fata ei e majora si macar iubitul si-l poate alege ea.
Ca o mama buna, daca ar fi, la aceasta varsta, ea ar fi trebuit sa vorbeasca cu fata ei despre toate lucrurile legate de sex.
Crede-ma, si eu am 18 ani si am vorbit cu mama despre toate aceste lucruri. Adica e si ea constienta ca am o relatie de 2 ani si ca e posibil sa fi facut ceva. Eu ii spun absolut totul mamei si ea e bucuroasa ca stie totul si ca totul este in regula.
Ea mi-a spus acum ceva timp "eu te sfatuiesc sa-ti incepi viata sexuala dupa 18 ani, ca asa e mai bine...dar daca se intampla mai devreme, ce pot sa fac? Esti copilul meu, nu pot sa te tin incuiata in casa doar pentru ca vrei sa faci acest lucru".
Te duci frumos la mama ei si ii explici cat de mult o iubesti si ca tu nu vei renunta la ea. Sincer, nu mi se pare corect sa te indepartezi de ea doar pentru ca va iubeati, e absurd, serios!
Bafta happy

| neutrino a răspuns:

Buna dimineata!

| Alcyon a răspuns:

Ce treaba are mama ei cu ce faceti voi in pat?! Sunteti majori amandoi, mi se pare aiurea ca se amesteca in viata voastra intima.

| TheAce a răspuns:

E pe undeva normal ca parintii sa fie ultra-protectori cu copii lor. Trebuie sa le demonstrezi in timp, daca iti doresti or elatie serioasa cu aceasta domnisoara, ca esti un tanar capabil si responsabil. Doar timpul te poate ajuta aici. la inceput va exista mereu neincrederea. Momentan ti-as sugera sa stai departe de casa ei o perioada, sa se linisteasca apele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si tu cu mama ei in casa nu te-ai putut abtine sa bagi botul? E normal sa-ti faca vant, femeia te-a primit in casa ei pentru ca a avut incredere in tine. Tu i-ai tradat aceasta incredere si acum te gasesti intr-o situatie meritata. Daca discuti cu mama spune-i ca i-ai economisit niste apa spalandu-i fata jos. Desi am sentimentul ca un astfel de argument nu va inclina balanta foarte mult in favoarea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu inteleg, cum v-a vazut? a zburat pe la geam la etaj in acel timp si v-a bunghit? s-a uitat pe gaura cheii?
daca ziceai ca a intrat peste voi fara sa bata la usa mai intelegeam, dar asa. alta data sa mai stii sa ii faci oral la ea acasa laughing nu aveti minte deloc unii.

| Alicezzz a răspuns:

Dragule nu renunta la ea daca o iubesti. Ce poata sa iti faca mama ei? Sunteti majori, deci nu se pune problema de amenintari, doar vorbe.Asa ca lupta pentru ea, discuta ca ea si spune i ce ti a zis mama ei, dar ea sa nu se certe cu mama ei si nici tu, doar voi doi decideti ce este bine pentru voi, nu mama, nu tata, nimeni!

| StalkerSoul a răspuns:

Vorbeste cu mama ei, pe tema asta, cine stie poate se infierbanta laughing).

| darriya a răspuns:

Ce sunteti voi prosti dar ce e mama fetei happyfemeia poate venise cu niste prajituri pentru voi, si tu deja ii savurai "savarina"feteilaughing)chiar daca te vei desparti de ea, pana la urma tot va gasi pe unul care sa-i fac un oral(si atunci mama ei tot asa va face?)

| Bpr_Vlas_1997 a răspuns:

E o situatie tipica intre parintii parterei/ partenerului. Pur si simplu incearca si-i dovedeste ca esti vrednic de a sta langa fica ei )) Bafta!

| Disperatu a răspuns:

Lol...ce situatie naspeta.Ce dq! Aveti 18 ani! Puteati sa rupeti patul in doua daca chiar era nevoie.

E o ciudata. Aveti amandoi 18 ani, ce cauta sa va urmareasca? In primul rand la varsta asta aveti si voi intimitatea voastra, nu mi se pare normal sa intre peste voi. Incearca sa ii explici ca e ceva normal, sunteti majori, sexul nu e o crima daca e facut cu cap.