| Schrader a întrebat:

Salut, am fost acum câteva zile la o prostituata si mi s-a rupt prezervativul, dar ea a simțit ca s-a rupt și l-am schimbat imediat. Îmi este foarte frica sa nu fi rămas însărcinată din cauza lichidului preejaculator, voi ce părere aveți?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

In loc sa te temi de boli transmisibile sexual tu te temi ca ramane aia insarcinata, pai cu cîti o face ea zilnic mai stie ea cine e tatal? Daca erai tu sotul ei da stia ca este copilul tau, dar asa ea face sex cu zeci de barbati pe zi asa ca nu va sti ca este al tau, sau daca va avea o banuiala nu are deunde sa te ia decat daca i ai dat numarul de telefon si te sună.

| Schrader explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ma îngrozește ca as putea avea un copil pe care sa nu îl cunosc niciodata

| Violleta2022 a răspuns:

Fugi si fa-ti teste de boli cu transmitere sexuala, ca sigur ai luat ceva daca s-a rupt prezrevativul.

Iar pe viitor, cumpara 2-3 numere mai MICI de prezervtaive, fiindac prezervativul se rupe dintr-un singur motiv: cand este prea MARE (larg) doar atunci se rasuceste pe cuc, pana se intinde la maxim si pocneste.

Un prezrevativ de masura corecta trebuie sa intre FOARTE greu pe un penis erect, si sa stea perfect intins, fara sa faca cute sau pliuri, precum pielita de la salam, pe salam.

| Crackman a răspuns:

Daca ramane aia este nubte gaseste peoblema este de boala

| LordCristobal a răspuns:

Nu ar trebui sa iti faci griji in privinta unui posibil copil, de obicei multe femei fac avorturi fara ca barbatul respectiv sa stie de avortul lor.

| Paracetamol0lol a răspuns:

Felicitări ești tata laughing