| DA1234 a întrebat:

Am mai pus aceasta intrebare dar acum mai e ceva de adaugat. Ma cunosc cu o fata de la gradinita. Acum suntem in clasa a 8-a. Anii au trecut iar eu am inceput sa o plac din ce in ce mai mult. Ea mai glumeste cu alti baieti, cu alinturi insa doar mie mi-a cerut sa o pup sau sa o imbratisez cu pretextul ca ii este frig..de asemenea si ea ma imbratisa, ma pupa, intr-un timp chiar imi spunea "iubi". Intr-un timp chiar am crezut ca ma place si am incercat sa ma apropii de ea subtil, insa acum parca s-a racit. Nu m-ai vrea sa o imbratisez sau sa o pup, nici ea nu ma mai imbratiseaza etc. Credeti ca pentru ea totul a fost doar un joc sau trece printr-o perioada mai proasta? Nici n-as vrea sa-i spun ca o plac pentru ca daca nu ma place, ma va ignora si n-as vrea sa se strice prietenia dintre noi...mi se pare o prostie chestia cu friendzone dar acum ea imi spune frate, bro sau nu mai bate palma, ci imi cere sa facem brofist. cel mai bun raspuns primeste funda happy

4 răspunsuri:
| Georgemtb a răspuns:

Asteapta o saptamana - doua si vezi ce se intampla. Fetele mai trec prin cacaturi. Si eu credeam la un moment dat ca prietena mea are ceva cu mine, probabil era doar un fix de-al meu. Tu vezi ce faci cu respectiva.

| DA1234 explică (pentru Georgemtb):

Ok mersi mult.o sa vad ce se intampla

| Anonima24fff a răspuns:

Serios, bro? Tu... chiar ma placi? Nu pot sa cred... de ce nu mi-ai spus pana acum? broken heart

| DA1234 explică (pentru Anonima24fff):

Ai gresit persoana, man...