| DA1234 a întrebat:

Am si eu o problema... Cunosc o fata de la gradinita. Acum sunt in clasa a 8-a. Anii au trecut si am inceput sa o plac din ce in ce mai mult. In momentul de fata, ea ma ia in brate, imi spune ca ii e frig si s-o iau in brate, ma pupa, imi cere sa o pup.Insa nu stiu daca (,) chiar ma place fiindca aceasta glumeste cu alinturile si cu alti baieti insa nimanui nu i-a cerut sa o tine in brate sau sa o pupe.N-as vrea sa-i spun ca o plac fiindca daca ea nu ma place nu o sa ma mai bage in seama. Funda! happy

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Te place, fii pe pace. Comporta-te ca un iubit adevarat.Vei avea doar de castigat. Succes.

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Daca ti-e rusine sa ii zici, scrie-i. Eu cred ca te iubeste

| Oana92 a răspuns:

Invit-o in oras! Putin curaj, altfel ramai fara ea!

| DA1234 explică (pentru Oana92):

Am invitat-o