| AngelDown1 a întrebat:

Am nevoie de ajutor daca se poate!
Prietena mea are dureri de șolduri si burta, la o zi dupa ce am facut sex, aceste dureri pot fi simptome ale unei sarcini?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU, in nici un caz NU reprezinta ''simptome de sarcina'' fiindca acestea pot sa apara doar dupa ce sarcina a implinit in jur de 5-6 saptamani, sau sa fie valabil ceea ce ti-a transmis @mihai69. big grin Durerile si disconfurtul instalat pot sa reprezinte, sau chiar sa fie urmarea directa a efortului rezultat din pozitiile de sex folosite in timpul actului sexuala, ori a intensitatii cu care a fost intretint coitul, cat si a lungimii solicitarilor ca si timp efectiv din durata intregii partide de sex. Simptomele descrise vor dispare in zilele urmatoare. Sanatate!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric nu!

Simptomele in sarcina apar dupa 3 saptamani de sarcina, nu a doua zi dupa sex!
Durerile de solduri pot fii de la pozitiile sexuale in care a stat, sau alte miscari facute.

| mihai69 a răspuns:

Chiar dacă ar fi simptome ale unei sarcini, nu ești tu tatăl!

| SkyPilot a răspuns:

La o zi dupa sex in niciun caz. As crede ca ati fost foarte pasionali happy Foarte probabil ca este de la efortul depus.
Si ceea ce descrii nu sunt simptome de sarcina.

| ywar a răspuns:

Ai desalat-o, nebunule! I-ai dat stres si dureri de spate. Ce barbat esti, vai! Putini barbati ca tine!
Mai fa o data sex cu ea si se indreapta. Nu o mai pui si tu capra de la bun inceput. Iart-o de data asta.