| Apolodor123 a întrebat:

Salut!
Am nevoie de o parere sincera si personala.
Acum ceva timp am avut contact sexual cu prietena mea iar la final am finalizat pe ea.
Mi a spus la ceva timp ca nu-i place chestia asta si nu am intrebat-o inainte. Apoi mi-a propus sa termin in servetel data viitoare.
Mi se pare foarte aiurea si ciudat. Nu am auzit asta in viata mea.
Ce pareri aveti?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce conteaza parerea noastra? cu noi faci sex?

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ce anume ti se pare aiurea si ciudat...sa iti respecti partenera?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Si cand ma gandesc ca sunt femei carora le lace sa te termini pe chipul lor...

| mihai69 a răspuns:

Părerea mea e că ar trebui să fii mult mai atent la dorințele și nevoile partenerei tale, nu la piticii tăi.

| dullcat a răspuns:

Buna.Respecta-i decizia prietenei tale. Daca in viata ta ai vazut doar filme xxx, asta nu inseamna ca si realitatea este ca acolo.

| VoidEternal a răspuns:

Prezervativ.

| AdioTPU a răspuns:

Am părerea că dacă ea nu-ti împărtășește fantezia de a finaliza pe ea atunci trebuie sa i-o respecți.

| dvjdbsUFvhJKEDAVNiuslhvfi a răspuns:

Macar sa fie umed