| Alexxxxtipsss a întrebat:

Salut,am o dilema cu fosta mea iubită deci am stat cu ea doi ani în am facut orice pentru ea adica orice,multi o facea,,curva"ca e nu stiu cum ma certam cu forte multi baietii,ma bateam cu ei ca nu le convenea ca stau cu ea,ma aveam de bine cu familia ei si ea cu a mea dar în ultima vreme a zis ca vrea sa punem stop si gen a început sa umble fix cu grupul ala de baietii cu care ma certam eu mereu pentru ea ca o jicneau si etc, dupa a avut 3 relatii si gen mereu cand ne vedeam tot îmi zicea ca înca ma iubeste si recent s-a întamplat si am întretinut ralatii sexuale cu ea pana acum si toti cred ca ea este virgina,eu nu am zis nimic de ea sah d astea dar nu înteleg ce este în mintea ei si în inima ei,oricum nu vreau sa ma mai împac cu ea dar sunt curios doar daca e posibil de cand nu mai suntem împreuna de doi ani jumate ea cu realție înca sa ma mai iubesca si daca ma iubeste de ce a renuntat la mine? de ce ma întreaba mereu daca m-aș mai împaca cu ea dupa ce mi-a facut, multumesc

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E indicat sa o eviti definitiv, o sa te tina in suspans toata viata daca o vezi in continuare si nu vei fi fericit cu nimeni

| Adry05 a răspuns:

Multe se plictisesc când primesc chiar tot și caută atenție acolo unde trebuie să facă și eforturi pentru ea

| DeyCj a răspuns:

Probabil că eşti bun la pat şi de asta umblă cu vrăjeli de-astea la tine.Eu cred că ea vede în tine mai degrabă un obiect sexual decât un bărbat.Aşa sunt multe tipe autotintitulate „independente".Şi eu am avut de-astea, dar cum am un pic de experienţă... pe 2 le-am executat că asta vroiau, iar pe restul le-am respins pentru că-mi doream altceva, şi anume ceea ce am acum, o relaţie bazată pe iubire sinceră, nu sex, relaţie ce se va consolida cu căsătorie big grin.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In primul rand, nu ar trebui sa te bati cu nimeni pentru ea sau pentru astfel de lucruri, daca voi doi va iubiti, doar voi doi sunteti responsabili de relatia voastra. Deci nimeni nu ar putea sa va desparta, doar voi doi.

Acum ca ea zice asta... vorbeste despre asta cu ea, ar trebui sa discutati acest subiect, nu il lasati asa... nespus.

| Alexxxxtipsss explică (pentru DoarBogdan):

Eu din fierea mea sunt calm, pana ma supar, atata timp cat eu treceam pe strada pe langa ei si ziuau ca ma bat ca nu stiu ce, orgliul meu de baiat?

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca te iubeste mult si te vrea alaturi de ea.

| Sofer a răspuns:

Nu se stie ce are ea in cap dar te vrea inapoi.

| alexalx1234 a răspuns:

E curva si tampita daca s-a dus fix la baietii aia

| StancuTomita43 a răspuns:

Daca n-ai bmw asta se intampla

| costinel1991 a răspuns:

Salut, ceva de genul am avut si eu o tipa in 2009, dar mai tarziu am realizat ca femeile le schimbi iar prietenii raman. Nu are rost sa te bati cu nimeni pentru o fata mai ales in cazul acesta. Daca te mai cauta nu ii mai da atenție. O sa vezi ca nu stie ce vrea, azi o prinzi cu unul, maine se intoarce la tine si etc. Uit-o!

| Madalina26059506113019 a răspuns:

Trecutul este trecut și rămâne în trecut, da se poate sa mai tina la tine... De iubit nu știu ce sa zic. Când iubești nu ranesti!