| vladutgabriel77 a întrebat:

Salut.am o intrebare.sunt intr-o relatie si maine va vi prima intalnire si nu stiu ce sa fac.E bine daca o sarut direct sau o imbratisez sau chestii deastea.Nu stiu ce sa fac.astept sugestii

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Pasesti zambitor spre ea,o saluti,o intrebi ce face,apoi ii dau un pupici pe buze.
O iei de mana si mergeti in locul dorit, iar acolo stai foarte aproape de ea, si o s-o saruti.
Fara teama si emotii.
Desi da, stiu ca or sa existe. Insa important e sa nu le lasi vizibile!
Deja formati un cuplu, si trebuie sa va comportati ca si un cuplu.
Succes!

2 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Am si eu o intrebare?
cum esti intr-o relatie daca abia maine o sa aveti prima intalnire?
adica oi fi eu mai de moda veche dar nu cam inteleg...

| TheWhiteTiger a răspuns:

Eu sunt fata si daca nu vrei sa pari desfranat nu sarii pe ea sa o mananci din prima. Dupa o intalnire placuta poate la final ii dai un mic pupic sau sarut usor, pana la urma la prima intalnire va simtiti bine nu va pregatiti de un act sexual.