| deYnu a întrebat:

Am o mica problema (de fapt mai mare).
Nu stiu, dar ce scuza se poate baga ca sa, gen eu vorbeam cu el prin mesaje "hihi haha te iubesc, si eu" nu stiu ce. Ce scuza pot baga sau minciuna unui parinte, spunand ca de fapt ca aia nu e o relatie ca nu stiu ce, ca nu eu am scris si chestii. Desi se vede de la o posta ca e o relatie acolo la mijloc. Nu stiu frate, orice scuza vreau sa o citesc. Este urgent. Subliniez. URGENT.happy
Multumesc, zi faina!happy

2 răspunsuri:
| Demetrov a răspuns:

E cazul sa lasi prostiile astea cu iubirea virtuala si sa traiesti emotiile iubirii real, nu virtual.

| deYnu explică:

Uitai sa spun, e o relatie de 8 luni de zile, fiind la distantahappy
nu vr sa o pierd dar cum sa bag minciuna ca de fapt nu e o relatie si chestii. Fara caterincalaughing)