| Edy3231 a întrebat:

Salut.Am o problema.Am 17 ani si cred ca am fimoza sau fren foarte scurt.In erectie penisul se decaloteaza doar cu ajutorul maini, dar preputul si pielea se "rostogoleste"pana ajunge dupa gland.(gen efectul bulgarelui de zapada)fiind pielea putin mai mare decat glandul.Cand incerc sa trag mai mult de piele,frenul trage glandul cu ea si doar partea opusa frenului este trasa in jos, spre baza penisului. Sper ca am fost destul de explicit.Problema pe care o am poate fi rezolvata fara operatie? Si ce problema am?

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Nu ai absolut nicio problemă! din descriere, ai un organ perfect normal d.p.d.v. anatomo-fiziologic.
Nici fimoză nu ai - dacă ai avea, n-ai putea decalota penisul deloc!
Dacă ai o problemă, aceea e cu siguranță în altă parte...