| termopan a întrebat:

Am o problema destul de grava! Penisul meu nu se decaloteaza decat putin din cauza acelei ate.Am inteles ca se numeste fimoza. Cum scap de ea pentru ca e foarte jenant. As dori sa imi spuneti o alta metoda in afara de operatie. Dau funda pentru cel mai bun raspuns

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pai alta metoda ar fi sa it iti tai tu acea ata dar te doare si fugi toata Romania de durere, asa ca mergi la medic ca e gratuita operatia.

| Tigrilă a răspuns:

Da'o dracu de operatie, si eu o am din cauza ca nu am facut operatie cand am fost mic, cu timpu aceea se largeste(prin masturbare) si in timp nu o sa mai te jeneze delocwinking si eu am fost in locu tau pe la 14 ani nu mi se decalota deloc si in timp(1-2 ani )cand am mai crescut "ata"nu mai ma deranjeaza si sa am probleme cand il decalotez
sunt de parere ca ne-am nascuti cum trebuie (perfecti) daca era necesar ne nasteam fara acea ata, asa ca trebuie cu fimoza si taierea pieli cum e la evrei este o porcarie (traditii)
acum nu o sa imi tai capu doar ca asa e "normal"

Răspuns utilizator avertizat
| Tormentor a răspuns:

Eu stiu ca ata aia trebuie taiata de cand esti mic

| TM6524 a răspuns:

Decalotarea se face cand esti mic, daca nu, faci fimoza.