| mdaa_3922 a întrebat:

Am observat că majoritatea fetelor sunt atrase de ăştia mai... homo/gay straight face why? nu înţeleg laughing dacă vor o femeie cu p***... na. Poate mă voi lămuri şi eu o dată!

Răspuns Câştigător
| GandesteLogic2011 a răspuns:

Sunt atrase deoarece cu ei pot comunica 'sunt ca prietenele lor' Si asta pentru ca ei nu judeca, critica, si se planga.

4 răspunsuri:
| Missdaydreaming a răspuns:

Pai pentru ca. nu stiu ce-i cu viata lor laughing dar eu totusi stiu baieti caaaat se poate de masculini si totusi mai ingrijiti pana si decat o fata, si asta innebuneste multe fete big grin

| Shiver a răspuns:

Pai fetele in general sunt atarase de tot ceea ce iese in evidenta big grinm personal cred ca viata de cuplu este nasoala tot timpul trebuie sa ai griji sa nu superi pe x si y si iti ocupa majoritatea timpului...ex: telefonul suna "iubi" merg in club "iubi" in oras "iubi" la cumparaturi "iubi" dormi "iubi" deci practi sfatul meu e sa lasi cuplurile caci...nu merita

| bilalala a răspuns:

Eu cred ca acele fete nu sunt destul de mature si nu stiu ce e cu adevarat atragator. Eu una sunt fata si la un baiat ma atrage foarte mult masculinitatea, sex-appeal-ul.

| RazviSmile a răspuns:

Poi te-ai gandit ca poate ei le inteleg mai bine? Ei sunt mai feminini deci se comporta cam la fel ca niste fete (gen se uita dupa baieti si asculta Justin Bieber laughing ) si pote si pentru ca de obicei toti homosexuali sunt tipi frumosi laughing.