| JuSt222 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare.Si cand am ejaculat am facut-o afara in prezervativ. Prezervativul nu a fost rupt sau spart. Dupa care am vazut o albeata ca si cum ar fi sperma la ea in vagin. Este de la ea nu? Am verificat prezervativul cu apa si nu curgea era intact.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Acel lichid de culoare si consistenta oarecum asemanatorare cu sperma este secretia vaginala produsa de niste glande aflate in peretii vaginului.Rolul acelor secretii este acela de a lubrefia vaginul in timpul sexului iar cantitatea produsa este cu atat mai mare cu cat este mai intensa excitatia. Poti fi linistit deoarece nu este vorba de sperma ta, mai ales ca din spusele tale rezulta ca ti-ai scos din vagin jucaria iar ejacularea s-a produs ulterior.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Da este de la ea nu ti fa griji.

| Andrei258 a răspuns:

Da e de la ea e secretia ei vaginala lubrifiant natural

| IMPLICAT a răspuns:

Da, este de la ea.

| TraianCostea a răspuns:

Este de la ea. Posibil sa isi fi pus un ovul sau ceva.